Canadian Solar

Firma Canadian Solar zaistniała na rynku w Kanadzie w 2001 roku. Ma korzenie w Guelph, Ontario. Szybko się rozwinęła, stając się jednym z globalnych gigantów w branży fotowoltaicznej i odnawialnej energii. Jest notowana na giełdzie (NASDAQ: CSIQ) i posiada spółki zależne w ponad 24 krajach, rozsianych na 6 kontynentach, co świadczy o jej globalnym zasięgu.

Portfolio Produktów i Projektów

Canadian Solar to lider w produkcji modułów fotowoltaicznych. Jest także dostawcą rozwiązań z zakresu energii słonecznej i magazynowania energii. Przez ostatnie dwie dekady firma dostarczyła na rynek globalny ponad 102 GW modułów solarnych. Od 2010 roku zrealizowała projekty solarnych o mocy ponad 9 GWp oraz projekty magazynowania energii o mocy ponad 3 GWh. Aktualnie posiada około 700 MWp projektów solarnych w fazie eksploatacji. Dodatkowo, ma 8 GWp projektów w trakcie realizacji oraz 17 GWp projektów w różnych fazach rozwoju. Ponadto, firma ma potencjał rozwoju projektów magazynowania energii na poziomie 52 GWh.

Globalne Operacje i Rozwój Projektów

Geograficznie zróżnicowany zasięg operacyjny firmy wskazuje na solidną globalną strukturę operacyjną. Canadian Solar ma owocną trajektorię rozwoju projektów, dzięki geograficznie zróżnicowanej rurze przesyłowej projektów solarnych. Globalny zasięg operacyjny firmy przejawia się także w jej działaniach związanych z rozwojem projektów. Obejmują one różne kontynenty, co zapewnia zrównoważony i postępowy rozwój w sektorze odnawialnych źródeł energii.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.