Hurtownia fotowoltaiczna Prology – nas

PROLOGY Sp. z o.o. jest hurtownią fotowoltaiczną z magazynem w Szczecinie skierowaną do instalatorów i wykonawców z województwa zachodniopomorskiego.

Nasza wykwalifikowana kadra zarządzająca posiada wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów fotowoltaicznych. Pomagamy przy wyborze, projektowaniu, a nawet organizacji montażu fotowoltaiki. Jako hurtownia i dystrybutor współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i wiodącymi na rynku producentami artykułów na rynki odnawialnych źródeł energii.

Oferujemy naszym klientom sprawdzone i kompletne rozwiązania. Wszystkie artykuły oferowane przez naszą hurtownię, a w szczególności urządzenia specjalistyczne takie jak moduły fotowoltaiczne, konstrukcje oraz inwertery posiadają wieloletnie gwarancje producentów.

W ofercie posiadamy produkty marek:

Szeroki asortyment Najlepszym miejscem do zakupów poszczególnych artykułów energetyki słonecznej jest hurtownia fotowoltaiczna. Zapewnia ona największy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Posiadamy szeroki asortyment, znaleźć w nim można między innymi następujące artykuły:

Moduły fotowoltaiczne

Kable

Konstrukcje

Inwertery

Produkty w magazynie w Szczecinie Wszystkie produkty proponowane przez naszą hurtownie, znajdują się w magazynie w Szczecinie. Dzięki temu możemy zapewnić szybką dostawę i bezpieczeństwo dostarczanych towarów. Odwiedź nasze biuro przy ul. Santockiej 39 i sprawdź oferowane przez nas towary lub zamów u nas wycenę.

pl_PLPL_PL